Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WSZYSTKIE SERWERY GOCRAFT.PL | REKRUTACJA OTWARTA | STAWIAMY NA JAKOŚC | SERWERY DEDYKOWANE | 24/7 | BRAK LAGÓW | POSIADAMY PONAD 4 SERWERY |


Gość Tanamiso

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png



_-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-_


Zapowiedz serwera minecraft "Prawdziwe Życie"


Na naszym serwerze będzie znajdować się Miasta !


Każdy gracz może zostać nawet Burmistrzem czy Politykiem.


Posiadamy statustu Graczy:


- Prezydent


- Generał


- Polityk


- Premier


- Policja


- Burmistrz


- Sołtys


- Mieszkaniec


- Kobieta


_-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-_


Zapowiedz serwera minecraft "Skyblock"


Masz swoje nie powtarzalne wsypy !


Każdy gracz może zostać nawe.


Posiadamy statustu Graczy:


- Właściciel


- Admin


- Moderator


- SuperVIP


- VIP


- Youtuber


- Gracz


_-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-_


Zapowiedz serwera minecraft "Survival + Frakcje"


Graj ze znajomymi tylko u nas nie spotkasz lagów.


Posiadamy statustu Graczy:


- Właściciel


- Admin


- Moderator


- SuperVIP


- VIP


- Youtuber


- Gracz


_-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-_


Zapowiedz serwera minecraft "SurvivalGAMES"


Graj ze znajomymi tylko u nas nie spotkasz lagów.


Posiadamy statustu Graczy:


- Właściciel


- Admin


- Moderator


- SuperVIP


- VIP


- Youtuber


- Gracz


_-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-_


Opis naszych SERWERÓW:


Serwer posiada procesor:


Intel Xeon E3 1245v2


32 GB RAM


Łącze: 200 Mb/s


Serwer opłacony na 3Miesiące


_-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-_



Nasze Serwery:



S1.GOCRAFT.PL - SKYBLOCK - 200 SLOTÓW - 32GB RAM (OTWARTE)


S2.GOCRAFT.PL - SURVIVAL GAMES - 100 SLOTÓW - 32GB RAM (START W TYM TYGODNIU)


S3.GOCRAFT.PL - SURVIVAL + FRAKCJE - 100 SLOTÓW - 32GB RAM (START W TYM TYGODNIU)


S4.GOCRAFT.PL - PRAWDZIWE ŻYCIE - 300 SLOTÓW - 32GB RAM (START W TYM TYGODNIU)


S5.GOCRAFT.PL - MINIGRY - 2500 SLOTÓW - 750 GB RAM (BUDOWA)




_-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-_



AUTORSKI SKLEPSMS.


RANGI DAWANE W CIĄGU 1SEKUNDY.



_-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-__-{}-_


To jest nasza publikacja wszystkich serwerów GOCRAFT.PL |


JEST TO OSTATECZNA PUBLIKACJA NAPISANA PRZEZ TANAMISO !


Opublikowano

Wszystko w miarę fajne, ale mało graczy. Nie wiem, czy opłaca Ci się inwestować w te serwery bez poważniejszej reklamy. ;-)
Jeśli chcesz, abym pomógł w rozkręceniu i dalszym prowadzeniu wiesz gdzie mnie szukać. ;)

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Aktualnie kończymy budowę:

 

Survival Games- Status 50%

Mamy już pluginy !

------------------------------------

Reszta - 10%

Mamy już serwery

Opublikowano

Skyblock niesamowity.Wyspa unikatowa.Nie widziałem takiej na innych serwerach.Administracja zajebista.Zero nudów i lagów.

Takiego serwera szukałem.I znalazłem.

Opublikowano

Brzydki spawn zwyczajny z desek

Jeżeli masz Vipa masz wszystko

Brzydki wygląd rang

Brzydki wygląd kolorow

Nie polecam serwera na pierwszy rzut oka wygląda jak serwer dzieciaka któremu dala mama kasę na serwer (na pewno serwer padnie po miesiącu)

 

 

Dzięki za refresha NewEgypt

 

Zgłoszenie za spam :<

 

(Mówiłem ze zgłoszę!)

Opublikowano

To nie jest pojedynczy serwer,tylko siec serwerow.a teraz odpowiem na twoje tak zwane wady:

1.Po co lepszy spawn? To jest skyblock szkoda czasu i tak wiekszosc czasu spedzicie na wyspach.

2.A co ma takiego mocnego VIP?

3.Rangi nie musza byc ladne,wystarczy aby byly widoczne.

4.Jak kolory moga brzydko wygladac?

5.Taa jednego serwera,to bedzie siec za pare dni

 

A teraz cos ode mnie.Ty nigdy bys takiego serwera nie zrobil.Zrob lepszy serwer i podaj IP na PW.Jeszcze cos?Czy moze tez dostane raporta za spam?

Aaa i zanim cos napiszesz pomysl.Bo twoj post jest na poziomie 12 latka ktory dostal kare na kompa:(

mca.png
Opublikowano

Nie polecam serwera.... Piszę z pięć razy, żeby mnie nie tepać, a to i tak tepneli..... Mam wolny net i to mi tak zlagowało, że musiałem czekać 3 minuty by grać dalej...... NIE POLECAM

 

 

 

I okłamujecie graczy... Serwer ma 60 slotów nie 200...

 

 

Po prostu żałosne :mellow:

Opublikowano

Nie polecam serwera.... Piszę z pięć razy, żeby mnie nie tepać, a to i tak tepneli..... Mam wolny net i to mi tak zlagowało, że musiałem czekać 3 minuty by grać dalej...... NIE POLECAM

 

latek11 mogłeś już wcześniej nie grac jak ja napisałem :)

 

 

Weszedłem na serwa mówiłem ze serwer do dupy itp :P a administracja nic mi nie zrobiła tak ogarnięta administracja, na pewno.

 

 

Własnie sprawdziłem i serwer ma 65 slotów nie 200.. mówiłem ze serwer dzieciaka jakiegoś.. (Już tu nie będę pisać :< )

 

 

Więc tak twoja wypowiedz NewEgypt. Jest dla mnie bezsensowna i report za obraze. Ponieważ serwer dostaje nową maszynę. Pisz do mnie na pw. I daj skype to zobaczymy!.

A zaraz dostaniesz ss:

 

attachicon.gifchat mc.png

 

Więc masz report

Za co raport ? xD za to nic mi nie zrobia to moga tobie bo dales zdjecie z przeklestwami..

Opublikowano

Więc tak twoja wypowiedz NewEgypt. Jest dla mnie bezsensowna i report za obraze. Ponieważ serwer dostaje nową maszynę. Pisz do mnie na pw. I daj skype to zobaczymy!.

A zaraz dostaniesz ss:

 

post-383192-0-32270800-1376909736_thumb.png

 

Więc masz report

Opublikowano

Jestem xBlaze03 Były Mod s1.GoCraft.pl. Serwera nie polecam Administracja nie ogarnia każdy ma wyjebane. Właściciel spolszczając plugin blokuje każdą komende a czasem nawet zabija graczy. Serwer SkyBlock nie ma 200 slotów tylko 60 i nie 32GB Ram tylko 4Gb.Na serwerze graczy jest max 15 a reszta to Boty po co? Tylko po to aby gracz zobaczył że dużo ludu i wbił.

Opublikowano

Heh dzienkujemy tobie blaze. Widzisz jak cię wyrzuciliśmy z naszej administracji to się musisz wyrzywać ?

Opublikowano

Moim zdaniem, serwer psuje całą esencję skyblocka. W skyblocku chodzi o rozbudowywanie wyspy. Co możesz zrobić tutaj, kiedy masz od cholery drewna, rozbudowaną wyspę, generator cobbla itp? Można się co najwyżej wysrać do jeziorka na środku wyspy, bo poza tym nie ma tam nic do roboty. Administracja nie ogarnia graczy. Bana dostałem za "obrazę". Pisałem na swojej wyspie tabliczki obrażające adminów, ale to była moja wyspa, i mogłem sobie pisać co chciałem. Chat to nie był, więc bana moim zdaniem dostałem niesłusznie.

Opublikowano

@ref

 

Więc tak:

 

Rannathur

Sprawa jest taka obraziłeś admina od kur**/

Więc dostałeś bana, zanim cię zbanowaliśmy pisałeś superserwer.

A teraz nagła zmiana...

 

To że ja potrafie osiągnąć coś więcej niż jeden serwer to nie znaczy że każdy 10 - 14 latek może to zniszczyć po przez głupie odpowiedzi typu:

Najgorszy serwer, gracze powinni sami wejść i ocenić czy jest taki i owaki.

Każdy ma swój gust, a o tym się nie dyskutuje !

 

-------------------------

 

latek11 masz dowody że są te boty na serwerze ? jeżeli tak daj ss

Opublikowano

No właśnie. Na serwerze gra po 10-15 graczy, a reszta to boty. Na co one komu? Są po to, bo nie umiecie się pogodzić, że mało graczy gra? Bez sens....

 

 

EDIT:

 

 

Sami pisaliście.... Nie dam ss, bo nie mam zamiaru na taki serwer wchodzić nawet. Administracja nie słucha graczy, robi wszystko żeby im uprzykrzyć grę.

Opublikowano

Nie mówiłem że super serw. Od samego początku narzekałem na te wyspy i na dzieci grające na serwerze. A na chacie pisałem tylko, żeby admin zrobił mi kupę na klatę. To coś złego?

Opublikowano

Serwer s3.GoCraft.pl <-- Survival + Frakcje został włączony !

Opublikowano

Slotów, jest tylko tyle ponieważ maszyna nam dojdzie w tym tygodniu jest to 64GB RAM.. Jest dużo nowośći.

Proszę o cierpilowość

 

--------------

 

Prawdziwe w Poniedziałek:

 

Stan Prac: 10%

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...